100. Yıl Liderlik Ödülleri / Tüm Başvurular

Nevşin İmamoğlu, Avon

AVON KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Rolü

SATIŞ DİREKTÖRÜ

Bir lider olarak ülkemiz için sağladığı katkı

Öncelikle, kadınlar için daha iyi bir dünyanın herkes için daha iyi bir dünya olacağına inanan ve dünya için en iyi güzellik markası olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren bir markada çalışıyorum. İşimi yaparken kadınlara destek olmak, dünyamızı önemseyerek adımlar atmak benim için çok önemli.
Son dönemde özellikle 6 Şubat depreminin ardından ülkece büyük bir dayanışma örneği sergiledik. Avon olarak biz de, uzun soluklu bir yardım hareketi başlattık. Depremden etkilenen illerdeki 8595 kadına 1 yıl boyunca dayanışma ortamı ve uzmanlarla psikolojik destek sağlıyoruz.
Depremin hemen ardından hızlı aksiyon almak önemliydi, hem şirket merkez hem de sahadaki ekibimiz ile Temsilci iletişimlerine ilk andan başladık. Bölgedeki satış müdürü ve satış yöneticilerimiz ile birlikte Temsilcilerimize tek tek ulaşıp, ihtiyaçları belirledik ve her türlü yardımı ihtiyaç sahiplerinin kapılarına ulaştırdık. Deprem bölgesindeki satış pazarlama stratejimizde ise bölgedeki vatandaşlarımızı ve Temsilcilerimizi destekleyecek aksiyonlara odaklandık. Bölgeye olan desteğimizi artarak devam ettireceğiz.
Avon‘da yıllardır Meme Kanseri farkındalığına ve Kadına Karşı Şiddet’e karşı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kataloğumuzdaki iyilik paketlerimizle sosyal sorumluluk alanlarına destek olmaya çalışıyoruz. Kadınlara istihdam yaratmak ve kazanç fırsatlarını artırmak için yeni satış modelleri üretiyoruz. Her Avon satışının %20'den fazlası ile kadınlar için daha iyi bir gelecek yaratmaya yardımcı oluyoruz.* Gezegenimize karşı sorumluluğumuzu bilerek her adımda sorumlu üretimi benimsiyoruz.
Bireysel olarak bu projelere odaklanmış bir markada satış ekibinin yönetimini üstlenmek benim için çok anlamlı. Çalışmalarımızı yürütürken daha fazla neler yapabiliriz diye kendimize sormaya devam edeceğiz.
*www.avonworldwide.com adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.