100. Yıl Liderlik Ödülleri / Tüm Başvurular

Fevzi Babalık, Next Geo

NEXT GEO BİLİŞİM ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Rolü

Ceo

Bir lider olarak ülkemiz için sağladığı katkı

İş hayatına başladığım süreçte öncelikle profesyonel deneyimlerim oldu . Bu süreçte yeni mezun kişilerin çalışma hayatına entegrasyonun ne kadar zor olduğunu deneyimleme fırsatım oldu.

Şirket ve yöneticilerin yeni mezun veya deneyimsiz kişilerden ağır beklentileri bu kişilerde motivasyon kaybı ve ümitsiz hissi uyandırdığını net gözlemledim .

Kendi girişimlerimde ilk önceliğim gençlere olan güvenle yüksek deneyim isteyen branşlarda tecrübemi aktararak onların hızlıca adapte olmasını , özgüvenlerinin en üst düzeyde tutarak onların gelişimini destekledim Ayrıca geri bildirimlerini ve yorumlarını bir fırsat olarak değerlendirerek tecrübemi zenginleştirdim.

Gelişmekte olan şirketlerde şirketlerin ana konusu maalesef iş odağıdır. Deprem bizi bu odaktan çıkararak toplumla olan etkileşimimizi daha da hızlandırdı. Deprem sonrasında ; Elimizden gelen imkanlar ile hızlıca bölgeden gelen taleplere sosyal çevremizi de dahil ederek katkıda bulunmayı sağlayıp sorumluluk süreçlerimizi sadece deprem odağında bırakmayıp dış çevre de gözlemlediğimiz ihtiyaç gerektirecek projelere daha fazla zaman ayırma imkanı bulduk.